Do zdarzenia doszło 22 marca br. o godzinie 13:40. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie otrzymał zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy najprawdopodobniej są pod wpływem alkoholu i poruszają się samochodem z przebitą oponą.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ujawnili w miejscowości Torzeniec opisany przez zgłaszającą pojazd oraz dwóch mężczyzn: 52 i 63 latka (mieszkańców gm. Doruchów), którzy znajdowali się poza nim. Z uwagi na fakt, że znajdowali się oni pod znacznym działaniem alkoholu i nie chcieli wskazać, który z nich kierował pojazdem, zostali zatrzymani do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie i osadzeni w policyjnym areszcie. Od zatrzymanych została również pobrana krew do badań – przekazała st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

W trakcie wykonywanych na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie czynności procesowych jeden z mężczyzn, 52-latek, przyznał się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co odpowie przed sądem. RED

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski