Kto powiedział, że jesień ma być ponura i przygnębiająca? My chcemy, żeby była barwa i przyjemna, dlatego wychodzimy do Was z kolorowymi pozytywnymi PROMOCJAMI. Kiedy faktycznie, aura nie będzie sprzyjała spacerom można obejrzeć film na laptopie, pograć, posegregować zdjęcia, podejrzeć znajomych na Facebooku, poszukać ciekawych ofert w Internecie itd. A o ile przyjemniejsza może być nauka i praca, jeśli działamy na niezawodnym sprzęcie, który nie będzie „zamulał”? Nie chcąc mocno naciągać Waszego domowego budżetu postanowiliśmy też trochę poszaleć i obniżyć ceny niektórych laptopów. Przedstawiamy Wam kilka naszych najciekawszych propozycji.

Ogłoszenia
Instal Grunt

HP ProBook 640G2

W tym modelu zachwycicie się zarówno wysoką jakością wykonania, jak i parametrami technicznymi. Laptop jest smukły, elegancki, designerski. Wykorzystane podzespoły bazowe, takie jak procesor 6. generacji, RAM DDR4, dysk SSD, ekran Full HD – zapewnią niesamowity komfort użytkowania. Poruszanie się po stronach internetowych, praca w aplikacjach multimedialnych, wszystko to będzie odbywało się płynnie i bez jakichkolwiek nieprzyjemnych niespodzianek. Nie ma mowy o zawieszaniu się czy narzekania na wolne działanie. Matowy ekran umożliwia wygodną pracę nawet na zewnątrz, a wysoka rozdzielczość zwiększy obszar roboczy i pozwoli na szersze korzystanie z programów graficznych. Zapoznajcie się z nim, bo naprawdę warto! No i ta cena…. Już za mniej niż 900zł… kliknij i przejdź do oferty.

FUJITSU LifeBook E736
Ten laptop to przede wszystkim duża wygoda dla tych, którzy pracują poza biurem, dla przedstawicieli handlowych, kierowców, studentów i wszystkich tych, którzy wybierając laptopa, wymagają od niego przede wszystkim wyjątkowej mobilności. Komfortowo się go przenosi, bo jest lekki, mały i zgrabny. Doceniony został za funkcjonalność i wszechstronność. Na uwagę zasługuje również jego ciekawe wykonanie. Stylistyka jest ponadczasowa, ładna i elegancka. Widać, że japoński producent panuje nad umiarem, wyważył wygląd ze stroną praktyczną. Trudno tutaj do czegokolwiek się przyczepić. Cena? Już od 599zł – kliknij i sprawdź.

HP EliteBook 820 G3
Proponowany tutaj 12,5-calowy laptop może Wam towarzyszyć niemal wszędzie. Będzie dobrym kumplem w pracy, w domu, na wyjazdach. Długie działanie na baterii nie spowoduje stresów. Miejsce na kartę SIM to także dobra opcja dla ciągłego bycia online. Kiedy będziecie chcieli porozmawiać z rodziną lub zdalnie pouczyć się lub popracować, po prostu włączycie zintegrowaną kamerkę. To nowoczesny i niezawodny laptop, którego wykorzystacie w każdej dziedzinie. Producent postawił w nim na nowoczesność – widać to zarówno po podzespołach, jak i po obudowie. Smukły, cienki, na pozór delikatny, jednak bardzo wytrzymały. Zyskacie wygodę użytkowania, a ciekawy design ucieszy oko. Któż z nas nie lubi być modny i na czasie i to jeszcze za niewielkie pieniądze? Cena od 849zł – kliknij i przekonaj się.

W swoim sklepie stacjonarnym oraz internetowym www.kompre.pl mamy szeroką ofertę, tak by każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Są to sprzęty wysokiej jakości, z minimum 12-miesięczną gwarancją o różnych parametrach, różnym wyposażeniu, wielkości ekranu oraz co też bardzo ważne, na każdą kieszeń.

Ogłoszenia
J3M