Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Damian Jastrzębski z miejscowości Kozły w gminie Ostrzeszów awansował do finału programu „Ninja Warrior Polska”. W odcinku, którego emisja miała miejsce we wtorek (27 września) na antenie telewizji Polsat znakomicie poradził sobie z niezwykle trudnym torem eliminacyjnym.

„…zadebiutował w programie „Ninja Warrior Polska” i od razu stał się sensacją! Żołnierz miał kilka momentów zawahania w trakcie biegu, ale ostatecznie wdrapał się na Krzywą ścianę przy pierwszej próbie. Wykręcił również przy tym całkiem niezły czas.” – tak skomentowano ten wyczyn na stronie internetowej telewizyjnego show.

Co prawda nie ukończył później toru półfinałowego (zbyt trudna okazała się spirala ninja), ale ze względu na kontuzję jednego z konkurentów przesunął się na czwarte miejsce, które gwarantowało awans do wielkiego finału! Co godne podkreślenia, dokonał tego jako jedyny w stawce zawodników będących przedstawicielami służb mundurowych, stanowiących zdecydowaną większość w ostatnim odcinku „Ninja Warrior”. Już dziś zapraszamy do kibicowania panu Damianowi w ostatecznej rozgrywce na najtrudniejszym torze przeszkód w naszym kraju. ŁŚ

Ogłoszenia
J3M