Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

To co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe, teraz jest dostępne dla każdego.

Od października 2022 roku w Ostrzeszowie funkcjonuje gabinet modelowania sylwetki Mclinic. Firma znajduje się na 1 piętrze w Galerii Borek przy Placu Borek 18.

– Od początku funkcjonowania Mclinic odwiedziło kilkadziesiąt osób chcących zadbać o swoje ciało, efekty przemiany niektórych klientek przeszły nawet ich oczekiwania. Już po kilku zabiegach klientki zauważają zmiany gołym okiem, a najlepszym wykładnikiem jest miara, która pokazuje, że w każdym przypadku pani ale także panowie osiągają zamierzony efekt, czyli utratę centymetrów lub wyrzeźbienie swojego ciała – mówi Marlena Mucha Fórmańska właścicielka Mclinic.

Na poniższych zdjęciach przedstawiamy efekt wizualny metamorfozy po 2 pakietach zabiegów w Mclinic. Klientka w zaledwie 2 miesiące straciła 8 centymetrów w obwodzie brzucha. Co istotne – bez żadnego wysiłku.

Metamorfozy prowadzone w Mclinic to zasługa najskuteczniejszego na rynku urządzenia do modelowania sylwetki, czyli Noble Shape. Urządzenie to pozwala znacząco zredukować tkankę tłuszczową oraz pozbyć się wiotkiej skóry.

Urządzenie Noble Shape podczas jednego zabiegu używa aż trzech technologii (laser biostymulujący, fale średniej częstotliwości, fala radiowa) co gwarantuje skuteczność w modelowaniu i wyszczuplaniu ciała.
Dzięki zabiegom można nie tylko walczyć z oporną tkanką tłuszczową, z wiotką, rozciągniętą skórą, ale także zbudować mięśnie.

Każda z trzech technologii może działać razem lub pojedynczo w zależności od problemu.
Co bardzo ważne – zabiegi są bezpieczne, bezbolesne oraz nieinwazyjne a samo urządzenie posiada Certyfikat Medyczny.

W ofercie znajdziecie 6 zabiegów indywidualnie dopasowanych do potrzeb:

CELLULIT – poprawa przepływu limfy, wzmocnienie elastyczności tkanek, poprawa elastyczności skóry.
LIPOLIZA – rozszerzenie naczyń krwionośnych, poprawa cyrkulacji krwi i limfy.
BODY STYLING – wzmacnianie siły mięśni tkanki łącznej, napięcie i relaksacja mięśni (interwał).
REWITALIZACJA – aktywacja mięśni, przyspieszenie metabolizmu.
RELAKS – poprawa krążenia, drenaż miejsc poddawanych zabiegowi.
LIMFA – relaksacja naczyń krwionośnych, poprawa krążenia.

Wskazania:
– nadmierna tkanka tłuszczowa
– cellulit
– wiotkość i utrata elastyczności skóry
– zastoje limfatyczne
– wymodelowanie pośladków i talii
– wiotkość skory nad kolanami
– bryczesy

Efekty:
– redukcja tkanki tłuszczowej
– redukcja cellulitu
– usprawnienie przepływu limfy – działanie przeciwobrzękowe
– ujędrnienie skóry
– wymodelowanie pośladków, ud, ramion, pleców, boczków, brzucha,
– wzmocnienie mięśni

Już teraz klientki Mclinic mogą zapisywać się także na zabiegi mezoterapii mikroigłowej.

Czym jest mezoterapia mikroigłowa? 

Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka. Mikronakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany – zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Minimalne mikrourazy powstające przy zabiegu dodatkowo stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych.

Mezoterapia mikroigłowa polecana jest osobom o cerze wymagającej nawilżenia i odżywienia, z objawami starzenia, przebarwieniami słonecznymi i potrądzikowymi czy płytkimi bliznami. Ponadto ma pozytywny wpływ na obszary skóry dotknięte cellulitem oraz sprawdza się przy utracie jędrności w okolicach twarzy, szyli i dekoltu. Jest też doskonałym zabiegiem wykonywanym profilaktycznie, jednorazowo, w celu poprawienia ogólnej kondycji skóry. Dlatego może być wykonywana, zależnie od potrzeb, u osób niemal w każdym wieku.

Kontakt: 796-886-036
fb.com/mclinicModelowaniesylwetki
instagram.com/mclinic_modelowaniesylwetki

Ogłoszenia
Compre