Do groźnego zdarzenia z udziałem dwóch samochodów dostawczych doszło w czwartek (9 listopada) na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Ostrzeszowem a Niedźwiedziem.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

38-letni mieszkaniec Kalisza, kierujący samochodem dostawczym marki peugeot boxer, wykonując manewr skrętu w lewo nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki citroen jumper, którym kierował 21-letni mieszkaniec Ostrzeszowa – relacjonuje st. aspirant Tomasz Morawek z Komendy Powiatowej Policji. W wyniku zderzenia oba pojazdy wpadły do rowu, a jeden z nich przewrócił się na dach. Kierujący pojazdem citroen jumper podczas manewru wyprzedzania również nie zachował należytych środków ostrożności. Będący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego uznali współwinę w powyższym zdarzeniu.

Kierowcy byli trzeźwi, żaden nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zostali ukarani mandatami i punktami. Dodatkowo zatrzymano dowody rejestracyjne pojazdów, ze względu na ich uszkodzenia.

 

fot. KP PSP w Ostrzeszowie

Ogłoszenia
Zielony Ogród