Zapraszamy serdecznie do gabinetu Body Clinic w Ostrzeszowie, cechuje nas nie tylko najnowocześniejszy sprzęt, ale i wykwalifikowana kadra. To wszystko sprawi, że efekty naszych działań są gwarantowane!

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Czym się zajmujemy? Modelowaniem sylwetki, redukcją cellulitu, usuwaniem rozstępów, depilacją laserową, liftingiem twarzy bez skalpela, zabiegami przeciwzmarszczkowym. W swojej ofercie mamy również masaże lecznicze i relaksacyjne oraz trzy nowości – japoński rytuał twarzy Kobido, taping twarzy oraz radio-frekwencję mikroigłową. Serdecznie zapraszamy!

To jednak nie koniec niespodzianek! 5 października 2022 r., po 22 latach działalności, Gabinet Studio Kosmetyczne Athena zmienił swoją siedzibę i nazwę. Nowoczesny salon Karolina Obalska- Stempniewicz Beauty mieści się teraz przy ulicy Leśnej 41 w Ostrzeszowie. Gościem specjalnym oficjalnego otwarcia była makijażystka gwiazd – Ewa Mrozowska!

W KOS Beauty oferujemy najwyższą jakość usług, popartą wieloletnim doświadczeniem, wzbogaconym o ofertę szkoleniową z zakresu stylizacji paznokci i wizażu.

Oprócz licznych nagród możemy podzielić się największą i najbardziej cenną, bo przyznawaną przez Was wiernych klientów – organizowaną przez Głos Wielkopolski – nagrodą Mistrzowie Urody 2022. Zdobyłyśmy pierwsze miejsce w powiecie ostrzeszowskim w kategorii – Studio Urody Roku 2022 oraz Kosmetyczka Roku. To ogromny zaszczyt i mobilizacja na kolejne lata.

Oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu renomowanych firm Guinot i Peelmision, kwasy personalizowane, zabiegi z wykorzystaniem colostrum i ceramidów w nurcie pro-age. Zapraszamy też na makijaże okolicznościowe oraz cały zakres usług stylizacji paznokci i brwi.

Sprawdź naszą ofertę: https://www.facebook.com/endermologia.ostrzeszow

https://www.facebook.com/studiokosmetyczneathena

Ogłoszenia
J3M