Poważny wypadek w centrum Kuźnicy Grabowskiej (gm. Kraszewice). W czwartek około godz. 12.30 samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby są ranne, jedna z nich jest zakleszczona w pojeździe. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Ogłoszenia
Instal Grunt

AKTUALIZACJA

19-letni mieszkaniec Złoczewa, kierując samochodem marki toyota, w wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu, nie stosując się do znaku „Stop”, doprowadził do zdarzenia drogowego z jadącym prawidłowo pojazdem ciężarowym marki renault, którym kierował 48-letni mieszkaniec gminy Kraszewice – poinformowała st. aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Skutki zdarzenia okazały się bardzo poważne. Ucierpiały pasażerki podróżujące toyotą. Nieprzytomną 43-latkę przetransportowano do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, natomiast 64-latka trafiła do szpitala w Kaliszu. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, obie odniosły obrażenia powyżej dni siedmiu, co oznacza, iż mieliśmy do czynienia z wypadkiem. Na miejscu zdarzenia przesłuchano świadków oraz wykonano czynności z udziałem technika kryminalistycznego. Sprawcy zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie. 

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski