W miniony wtorek nadkom. Radosław Szmaj, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego ostrzeszowskiej komendy, decyzją Komendanta Głównego Policji otrzymał z rąk insp. Andrzeja Harasia, Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie, akt mianowania na wyższy stopień służbowy.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie – nadkom. Radosław Szmaj, na podstawie decyzji Komendanta Głównego Policji otrzymał awans na wyższy stopień służbowy.

Kameralna uroczystość odbyła się 14 listopada br. na terenie Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. Funkcjonariusz rozkaz personalny na stopień podinspektora policji otrzymał z rąk insp. Andrzeja Harasia, Komendanta Powiatowego Policji w Ostrzeszowie. 

Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego służbę w policji rozpoczął w kwietniu 1995 roku w Oddziałach Prewencji Komendy Stołecznej w Warszawie, a następnie pełnił służbę w Komendzie Rejonowej Policji w Ostrzeszowie, Komisariacie Policji w Mikstacie, a po przywróceniu powiatów w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, awansując na poszczególne stanowiska służbowe. W styczniu 2017 roku podinsp. Radosław Szmaj objął stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowego Policji w Ostrzeszowie, które piastuje do chwili obecnej.

Awansowanemu gratulujemy życząc dalszych sukcesów na drodze kariery zawodowej. KPP

Ogłoszenia
J3M