Trwa przetarg na budowę pierwszego z planowanych dwóch budynków wielorodzinnych realizowanych w ramach SIM-KZN Wielkopolska, którego częścią jest Miasto i Gmina Ostrzeszów – poinformował w mediach społecznościowych burmistrz Patryk Jędrowiak.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Jak czytamy, przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wielobranżowej oraz wybudowanie budynku mieszkalnego wielorodzinnego czterokondygnacyjnego przy ulicy Jana Pawła II w Ostrzeszowie wraz z całą niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem przyległego terenu. Okres realizacji całego zamówienia to 12 miesięcy. Termin składania ofert mija 22 stycznia o godzinie 12:00.

Inwestycja zakłada budowę 31 mieszkań na 4 kondygnacjach, 2 mieszkań na parterze przystosowanych dla osób z ograniczeniami ruchowymi, poruszającymi się na wózku inwalidzkim, windy obsługującej każdą kondygnację. Mieszkania będą wykończone i wyposażone w standardzie „pod klucz”. Wokół budynku powstanie 31 miejsc parkingowych, stanowiska zaopatrzone w stacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym, a także wiata rowerowa, plac zabaw i miejsce do gromadzenia odpadów, elementy małej architektury oraz niezbędne urządzenia infrastruktury technicznej, w tym m.in. panele fotowoltaiczne i podziemne zbiorniki retencyjne, służące do gromadzenia wody deszczowej i jej częściowego wykorzystania na zraszanie terenu. RED

fot. Burmistrz Patryk Jędrowiak/FB

Ogłoszenia
J3M