Do trzech kolizji doszło w miniony weekend na drogach powiatu ostrzeszowskiego. Na szczęście w ich wyniku nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Pierwsze ze zdarzeń odnotowano w sobotę (29 czerwca) około 9:35 na ul. Leśnej w Ostrzeszowie.

Ogłoszenia
Instal Grunt

76-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, kierując samochodem marki peugeot, w wyniku nienależytej obserwacji przedpola jazdy, najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki volkswagen, którym kierował 63-letni mieszkaniec gminy Ostrzeszów – mówi st. aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Tego samego dnia o 10:50 na ul. Klasztornej w Grabowie nad Prosną, 81-letni mieszkaniec gm. Czajków, kierujący samochodem marki volkswagen uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd marki Peugeot. Na tym niestety nie koniec.
30 czerwca o godzinie 09:10 na ul. Zamkowej w Ostrzeszowie, 60-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, kierując samochodem marki mazda, w wyniku nieprawidłowo wykonywanego manewru skrętu w lewo, doprowadził do zdarzenia drogowego z jadącym prawidłowo drogą krajową K-11 samochodem ciężarowym marki volvo wraz z naczepą, którym kierował 50-letni mężczyzna – dodała M. Hańdziuk. 
Wobec sprawców kolizji zastosowano postępowanie mandatowe. ŁŚ

Ogłoszenia
J3M