Wydarzenie zaplanowano na środę, 14 lutego 2024 roku, w sali widowiskowej Ostrzeszowskiego Centrum Kultury.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Spektakl „Sielska Wpadka” to romantyczna komedia omyłek z barwnymi postaciami, zabawnymi zwrotami akcji i sekretnym romansem. Towarzyszyć im będą charyzmatyczne piosenki. W doborowej obsadzie zobaczymy aktorów grających zarówno na scenach teatralnych, jak i w filmach czy serialach, ale też występujących m.in. w popularnych programach telewizyjnych: Agnieszkę Mrozińską, Tomka Ciechorowskiego, Annę Głogowską, Macieja Radla, Krystiana Kukułkę, Kamilę Kamińską, Annę Sandowicz oraz Dawida Czupryńskiego.

„Sielska wpadka” – Jeden weekend, dwie pary i wesele przyjaciela w tle. … Jak potoczy się to spotkanie? Bohaterowie przyjeżdżają na ślub i wesele do wiejskiego pensjonatu CountryLux na Podlasiu. Panowie nie widzieli się od dwudziestu lat i na to męskie spotkanie po latach cieszą się najbardziej. Czy ich żony podzielają ten entuzjazm? Na miejscu nic nie jest takie, jak być powinno… Czeka ich niejedna niespodzianka i ktoś jeszcze…Sielska atmosfera, zwroty akcji i miłosny twist mocno zaskoczą bohaterów.

Spektakl odbędzie się w środę 14 lutego, w sali widowiskowej Ostrzeszowskiego Centrum Kultury przy ulicy Gorgolowskiego 2. Bilety dostępne w cenie 80 zł w kasach OCK oraz na biletyna.pl .

https://biletyna.pl/spektakl/Sielska-wpadka/Ostrzeszow

Dla czytelników przygotowaliśmy konkurs w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na spektakl.

Ogłoszenia
J3M