Wydarzenia
Próbowali dokonać kradzieży. Zostali zatrzymani
![](https://ostrzeszowinfo.pl/wp-content/uploads/2024/06/istockphoto-1363480595-612x612-1.jpg)
Do policyjnego areszty trafiło trzech obywateli Gruzji, którzy próbowali opuścić jeden z marketów nie płacąc za artykuły spożywcze, których łączną wartość oszacowano na co najmniej 800 złotych. Do zdarzenia doszło w sobotę (22 czerwca) około 13.30.
– Dzielnicowy z ostrzeszowskiego rewiru, sierż. sztab. Łukasz Marszałek otrzymał informację o obywatelach Gruzji dokonujących kradzieży na terenie sklepu Biedronka w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej – relacjonuje st. aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji. – Funkcjonariusz jadący tego dnia do służby niezwłocznie udał się we wskazane miejsce wzywając jednocześnie do pomocy funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego. Po dotarciu na miejsce dzielnicowy udaremnił wskazanym przez pracownika ochrony obywatelom Gruzji opuszczenie terenie marketu, a następnie wraz z ostrzeszowskimi kryminalnymi podjął dalsze czynności. W rozmowie z pracownikiem ochrony ustalono, że wskazane osoby nie uiściły zapłaty za artykuły spożywcze na kwotę co najmniej 800 złotych, co zarejestrowała kamera monitoringu. Mężczyzna oświadczył również, że podobne sytuacje miały już miejsce wcześniej, co znajduje się także na zapisie z monitoringu sklepowego.
Zatrzymani to mężczyźni w wieku 48, 47 i 25 lat. Wszyscy oddani zostali do dyspozycji prokuratora.
-
Aktualności2 miesiące temu
Ulica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności3 miesiące temu
Tragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności4 tygodnie temu
Niedaleko Ostrzeszowa powstaje największe osiedle. Ceny prawie niemożliwe (foto)
-
Aktualności2 miesiące temu
Jubileusze Małżeńskie w Gminie Doruchów
-
Aktualności1 miesiąc temu
Potrąciła rowerzystę, uciekła i próbowała zatrzeć ślady [AKTUALIZACJA]
-
Aktualności2 miesiące temu
Zawieszono zajęcia w szkole w Niedźwiedziu. Powodem względy bezpieczeństwa [AKTUALIZACJA]
-
Aktualności1 miesiąc temu
Action po raz pierwszy w Ostrzeszowie
-
Aktualności1 tydzień temu
Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości
Franz
2024-06-26 at 13:46
To jest dopiero początek polityki komisji europejskiej i Tuska. Przede wszystkim zderegulowac stary porządek, wywrócić stary model funkcjonowania społecznego. Będą kradzieże, rozboje, strzelaniny i gwałty. Kwestia czasu. Multikulti. Brak kontroli nad osobami wjezdzajacymi do Polski. Będzie się działo. Zobaczycie Państwo