Rewitalizacja Rynku, modernizacja ul. Władysława Reymonta, zakup i montaż defibrylatorów zewnętrznych AED, czy też budowa domków letniskowych dla dzieci i młodzieży. Znamy listę projektów, na które będzie można oddać swój głos w ramach drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Pozytywnie rozpatrzono 13 wniosków: 5 projektów w kategorii duże zadania inwestycyjne (projekt do 200 tys. zł), 4 projekty w kategorii małe zadania inwestycyjne (do 35 tys. zł) i 4 projekty w kategorii pozostałe zadania (do 15 tys. zł).

Złożone przez mieszkańców projekty wraz z całym opisem opublikowano na stronie ostrzeszow.konsultacjejst.pl. Przez kolejne dwa miesiące wnioskodawcy i wnioskodawczynie będą mogli promować swoje projekty. 10 września rozpocznie się głosowanie, które w tym roku zostanie przeprowadzone zarówno na platformie internetowej, jak i papierowo.

W każdej z kategorii wygrywają minimum dwa projekty. Warto pamiętać, że mieszkańcy miasta Ostrzeszów (powyżej 16 r. ż.) mogą oddać aż trzy głosy (po jednym w każdej z kategorii). RED

 

 

Ogłoszenia
J3M