Warsztat Terapii Zajęciowej w Doruchowie potrzebuje remontu, by móc w komfortowych warunkach prowadzić swoją działalność. Na stronie fundacji Siepomaga ruszyła już zbiórka na ten cel:

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

25 lat pomocy. Nasz warsztat działa już ćwierć wieku wspierając osoby z różnymi niepełnosprawnościami. Przez tyle lat wydarzyło się wiele dobra.

Niestety cały ten czas intensywnego użytkowania  wszystkich naszych pomieszczeń sprawił, że dziś wymagają  remontu, aby w warunkach spełniających wymagania i standardy dalej prowadzić rehabilitację społeczną i zawodową…

Działalność Warsztatów Terapii Zajęciowej finansowana jest ze środków PFRON i Samorządu Powiatowego, niestety te środki wystarczają tylko na bieżące potrzeby, dlatego wystąpiliśmy do PFRON z wnioskiem o modernizację części naszych pomieszczeń. Udało nam się. Otrzymaliśmy z PFRON dotację,  80% kwoty tych środków mamy z PFRON, jednak 20 % pozyskać musimy we własnym zakresie…

Właśnie dlatego, zwracamy się do Państwa o pomoc w sfinalizowaniu modernizacji pomieszczeń Warsztatu Terapii Zajęciowej w Doruchowie. Osiągnęliśmy już dużo, brakuje nam niewiele, aby osiągnąć cel. Wciąż chcemy pomagać, ale bez Was nie damy sobie rady!

Liczymy na dobrych ludzi z otwartym sercem. Razem możemy wszystko!

POMÓC MOŻNA KLIKAJĄC – TUTAJ

Ogłoszenia
J3M