Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował m. in. nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania na okres 2 miesięcy wobec agresora, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad członkami rodziny.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

25 marca br. o godzinie 07:55 do dyżurnego ostrzeszowskiej policji dodzwoniła się kobieta, mieszkanka Ostrzeszowa, prosząc o pilną interwencję domową wobec agresywnego męża.

W toku podjętych czynności ustalono, że w okresie od 1 stycznia 2016 roku do chwili obecnej 57-letni ostrzeszowianin stosował wobec swojej żony przemoc psychiczną i fizyczną w postaci m. in. bicia, szarpania oraz duszenia, a także stosował przemoc wobec pozostałych członków rodziny, tj. dwóch kobiet w wieku 24 lat – poinformowała st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji. – Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora, a rodzina objęta procedurą Niebieskie Karty.

26 marca Prokurator Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował wobec agresora zakaz zbliżania się oraz kontaktowania w jakikolwiek sposób z pokrzywdzonymi oraz nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania na okres 2 miesięcy. RED

Ogłoszenia
J3M