W obliczu zbliżających się wyborów na burmistrza Ostrzeszowa, kandydat Mariusz Witek przedstawia odważny program, który ma na celu wsparcie lokalnych przedsiębiorców oraz zwiększenie codziennego komfortu mieszkańców. Jego propozycja wprowadzenia pierwszej godziny darmowego parkowania w centrum miasta to odpowiedź na głosy przedsiębiorców, właścicieli sklepów, salonów i lokali handlowych oraz zmotoryzowanych mieszkańców.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Korzyści dla przedsiębiorców i mieszkańców

Darmowa pierwsza godzina parkowania to nie tylko wygoda, ale także zachęta do korzystania z usług lokalnych sklepów i punktów usługowych. To ruch, który może przyczynić się do zwiększenia przepływu klientów i ożywienia centrum Ostrzeszowa.

Inicjatywa ta ma również na celu zmniejszenie liczby wystawianych mandatów, co jest częstym źródłem frustracji wśród mieszkańców. Dzięki temu rozwiązaniu, osoby odwiedzające centrum będą mogły robić zakupy lub korzystać z usług bez obawy o karę.

Poprawa atrakcyjności centrum Ostrzeszowa

Mariusz Witek podkreśla, że jego program nie tylko ułatwi życie mieszkańcom, ale także wpłynie na poprawę atrakcyjności centrum Ostrzeszowa. Zadowoleni klienci i mniej stresu związanego z parkowaniem to kroki w kierunku tworzenia przyjaznego i dynamicznego środowiska miejskiego.

Dzięki wprowadzeniu pierwszej godziny darmowego parkowania, centrum stanie się bardziej dostępne. Mieszkańcy korzystający z parkingów, dzięki wprowadzeniu darmowej pierwszej godziny zaoszczędzą także pieniądze, które w skali roku mogą osiągnąć niemałą kwotę.

Jest jeszcze wiele do zrobienia!

Program Mariusza Witka to propozycja, z której skorzystają wszyscy: przedsiębiorcy zyskają większe zainteresowanie swoimi usługami, a mieszkańcy doświadczą większego komfortu i mniej ograniczeń. To wizja, która może przyczynić się do rozwoju Ostrzeszowa jako miasta przyjaznego zarówno dla biznesu, jak i dla ludzi.

Ogłoszenia