Zabrał z półki perfumy i chciał wyjść bez płacenia. Na jego drodze stanął jednak pracownik firmy ochroniarskiej… Złodzieja zatrzymano w miniony poniedziałek na terenie Galerii Borek.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 23-letni mieszkaniec Kępna próbował opuścić drogerię, nie płacąc 750 zł za trzy sztuki wody toaletowej. Jak się okazało, to nie pierwszy tego typu wybryk mężczyzny.
W toku prowadzonego postępowania okazało się, że sprawca poniedziałkowej kradzieży „gościł” już wcześniej na terenie ostrzeszowskiego sklepu, również dokonując kradzieży – mówi st. aspirant Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji. – W okresie od 26 czerwca do 3 lipca br. mieszkaniec Kępna dokonał tam kradzieży perfum różnych marek na łączną kwotę 2540 złotych.
W związku z popełnionym przestępstwem 23-latek został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Powiatowej w Ostrzeszowie do dyspozycji prokuratora. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia.  O losie mężczyzny zdecyduje sąd. RED

Ogłoszenia
J3M