Mieszkańcy Korpys po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć. W miniony weekend podjęli się organizacji Dnia Kobiet. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Przystrojona sala, bogate menu i doświadczona kadra kelnerska. Panie były zachwycone i trudno się im dziwić. 

Ogłoszenia
Instal Grunt

Zanim jednak panie spotkały się w piątek 8 marca w sali wiejskiej, panowie przez cały tydzień dwoili się i troili, by wszystko perfekcyjnie przygotować. Najpierw podzielili między siebie obowiązki, ustalili szczegółowe menu i zabrali się do pracy.

Nasi eleganccy panowie już któryś rok z rzędu zafundowali nam wypasiony Dzień Kobiet – chwalą swoich panów w mediach społecznościowych mieszkanki Korpys.- Z roku na rok podnoszą sobie poprzeczkę i trzeba śmiało powiedzieć, że chłopaki dają radę! Panowie przygotowali salę jak na imprezę o najwyższym standardzie. Stoły przepięknie zastawione, talerze, sztućce, krzesła, serwetki itp. Widząc to wszystko aż zapierało dech w piersiach.

Panowie nie tylko podjęli się organizacji wydarzenia, ale również przez cały wieczór usługiwali swoim paniom.Miło było posłuchać i razem się pośmiać jakie to trudności napotkali podczas przygotowań. Byli zmuszeni zrobić listę zakupów (tutaj jednak trochę żony pomagały), następnie torby pod pachy i szukanie produktów na półkach sklepowychopisują panie.Kilku z nich pierwszy raz własnoręcznie kroiło sałatki. Menu było naprawdę bogate i urozmaicone, między innymi: żeberka w kapuście, tatar na bagietce, 3 rodzaje sałatek, udka w miodzie, bigos, śledzie, różne przekąski i oczywiście ciasto.

Jak dowiedzieliśmy się impreza była niezwykle udana, za co mieszkanki Korpys na łamach naszego portalu postanowiły podziękować wszystkim panom zaangażowanym w przygotowanie ich święta. Panowie wielkie brawa! RED

Ogłoszenia
J3M