Ogłoszenia
Instal Grunt

Bardzo dużo startów czeka na zawodników UKS-u Piast Poprawa Ostrzeszów w listopadzie. Nasi reprezentanci wystąpią podczas zawodów okręgowych i wojewódzkich. Wystąpią również w 4 spotkaniach ligowych, a stowarzyszenie zorganizuje XXIX-te Otwarte Mistrzostwa Powiatu Ostrzeszowskiego.

 

1 liga

W listopadzie zaplanowane mamy aż 3 spotkania ligowe i będą one miały duży wpływ na naszą pozycję w tabeli. 11 listopada o godz. 18.00 rozegramy zaległe spotkanie z ATS Akanza AZS UMCS Lublin. Mecz odbędzie się w sali OSS Piast ul. Sportowa 10. Obecnie drużyna z Lublina zajmuje 7 miejsce w tabeli – notując 2 zwycięstwa i 2 porażki. Liderem drużyny jest Marcin Litwiniuk, który jeszcze niedawno występował w Lotto Superlidze w barwach PWSZ Zamość. Następnego dnia (również na terenie własnej hali) zmierzymy się z rezerwami Mistrza Polski – Bogorią II Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 16.00 w sobotę 12 listopada. Do tej pory drużyna gości wygrała jedno spotkanie, a przegrała cztery i plasuje się na 9 miejscu. Wiodącym zawodnikiem w tej drużynie jest Michał Gawlas, który regularnie otrzymuje szansę gry w ekstraklasie. Czekamy na kibiców, z myślą o nich przygotowaliśmy darmową loterię fantową oraz poczęstunek. Serdecznie zapraszamy!

3 liga

Świetne starty w październiku zanotowały rezerwy UKS-u Piast Poprawa, które na co dzień rywalizują w rozgrywkach 3 ligi. Na własnym parkiecie wygraliśmy 8:6 z Polonią II Śmigiel. W kolejnym spotkaniu na wyjeździe zwyciężyliśmy w tym samym stosunku ze spadkowiczem z 2 ligi – Tajfunem Ostrów Wielkopolski. W barwach naszej drużyny w tych spotkaniach wystąpiło aż 8 zawodników, w tym dwóch młodych wychowanków – Michał Kuchta oraz Jan Mądry. Dzięki tym dwóm zwycięstwom zajmujemy obecnie 4 miejsce w 3 lidze (gr. południe). Kolejne spotkanie nasi tenisiści zagrają z Wielkopolską Komorniki. Mecz odbędzie się 19 lub 20 listopada w Ostrzeszowie

Dzieci i młodzież

Dobre starty notują również młodzi wychowankowie ostrzeszowskiej drużyny. Michał Kuchta oraz Jan Mądry w ostatnim czasie wystąpili podczas dwóch turniejów. W I Grand Prix Południowej Wielkopolski w Zdunach byli blisko miejsc medalowych – Michał zakończył rywalizację na 4 miejscu, a Jan na 6 lokacie. Już następnego dnia chłopcy wystartowali w Grand Prix Sycowa i znaleźli się na podium w kategorii szkół podstawowych. Mądry zajął miejsce 2, a Kuchta został sklasyfikowany pozycję niżej. W listopadzie klub planuję udział w aż 4 turniejach dzieci i młodzieży.

UKS Piast Poprawa Ostrzeszów

Ogłoszenia
J3M