Już tylko niecałe dwa tygodnie pozostały do inauguracyjnego meczu tenisistów stołowych UKS-u Piast Poprawa Ostrzeszów w rozgrywkach 1 ligi. Na własnym parkiecie zmierzymy się z beniaminkiem TT Elite Series Logisters Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Ekipa z województwa śląskiego wzmocniła się przed sezonem aż czterema nowymi zawodnikami – Artur Daniel, Marcin Litwiniuk, Krzysztof Kaczmarek i Michał Murawski, którzy dołączyli do wcześniej już występujących Marcina Jadczyka i Damiana Korczaka. Skład ten na pewno jest najmocniejszy spośród wszystkich beniaminków 1 ligi. Mecz rozpocznie się 9 września (sobota) o godzinie 15.00 na Sali OSS Piast (ul. Sportowa 10).

Przygotowania do sezonu 2023/2024 wchodzą w decydującą fazę. W tym roku postanowiliśmy zorganizować ,,Dzień Otwarty”. 26 sierpnia nasi zawodnicy brali udział w sesji zdjęciowej i nagrywali materiały video. Odbył się również trening z wychowankami naszego stowarzyszenia. Każdy uczestnik „Dnia otwartego” miał możliwość porozmawiania i potrenowania z naszymi zawodnikami oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Udział w spotkaniu był okazją do poznania nowych zawodników w naszej drużynie. Przypomnijmy, że przed sezonem dołączyli do nas: Adrian Więcek, Kamil Nalepa i Michał Krzyżanowski, a grają nadal Adrian Spychała i Paweł Piotrowski .

                                                                                                                                                               UKS Piast Poprawa Ostrzeszów

Ogłoszenia
J3M