Aktualności
Nowoczesny sprzęt dla ostrzeszowskiej drogówki
5 maja na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu odbyło się uroczyste przekazanie nowoczesnych urządzeń do badania trzeźwości. Dwa alkomaty marki PROMILER, zakupione przez WORD Kalisz, trafiły do funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Sprzęt z rąk dyrektora WORD w Kaliszu, Sławomira Chrzanowskiego, odebrali Komendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie mł. insp. Waldemar Sip oraz jego zastępca, podinsp. Tomasz Mielcarek.
Nowe urządzenia pomiarowe pozwolą funkcjonariuszom jeszcze skuteczniej kontrolować stan trzeźwości kierowców na drogach powiatu ostrzeszowskiego. RED
-
Aktualności6 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności6 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności8 miesięcy temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności1 rok temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności8 miesięcy temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności1 rok temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności11 miesięcy temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!
-
Aktualności6 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu













Najnowsze komentarze