Wydarzenia
Zespół kontrolny pojawi się w szpitalu

Komisja Rewizyjna Rady Powiatu powołała zespół kontrolny do przeprowadzenia kompleksowej kontroli w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia.
Kontrola będzie dotyczyła: celowości i zasadności wydatkowania tzw. środków COVID-owych przekazanych dla OCZ, gospodarki paliwowej, przetargów przeprowadzonych w latach 2020-2022, zakupu środków trwałych w latach 2020-2022, działalności komercyjnej w OCZ, realizacji wniosków i zaleceń Rady Nadzorczej OCZ w latach 2020-2022, zakupu wyżywienia przeznaczonego dla pracowników i pacjentów, gospodarowania środkami finansowymi w administracji szpitala z puli pieniędzy pozyskanych z Narodowego Funduszu Zdrowia związanych z funkcjonowaniem szpitala oraz wysokość kontraktów adekwatnych do potrzeb lecznictwa.Zespołem kontrolnym będzie kierować Krystyna Sikora; będą w nim pracować także Joanna Krzyżańska-Hyłka oraz Arkadiusz Suchanecki.
źródło: www.powiatostrzeszowski.pl
-
Aktualności6 miesięcy temu
Ulica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności7 miesięcy temu
Tragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności3 miesiące temu
Rekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!
-
Aktualności5 miesięcy temu
Niedaleko Ostrzeszowa powstaje największe osiedle. Ceny prawie niemożliwe (foto)
-
Aktualności3 miesiące temu
Wydał 4 zł, zgarnął ponad 6 milionów! [FILM]
-
Aktualności6 miesięcy temu
Jubileusze Małżeńskie w Gminie Doruchów
-
Aktualności5 miesięcy temu
Potrąciła rowerzystę, uciekła i próbowała zatrzeć ślady [AKTUALIZACJA]
-
Aktualności2 tygodnie temu
Wypadek w Doruchowie. Śmigłowiec LPR wezwany do 11-letniej dziewczynki
Krytyk
2023-05-02 at 09:42
Ludzie, smiech na sali…
VVV
2023-05-02 at 11:51
Swoi swoich “kontrolują”-to nawet żenada nie jest.Oni żyją w innym wymiarze.Teraz wybierzcie sobie ludzie w ponownych wyborach tych samych ćwoków,a oni tego samego pana swego starostę szanownego naszego,który dalej będzie Ostrzeszów nowobogackim wyprzedawał i niszczył szpital obsadzając odpadami lekarskimi z Wrocławia,szczególnie chirurgię.PSL=nepotyzm.To partia rodem z PRL-przydupas PZPR,o nazwie ZSL,a nie od Mikołajczyka,czy Witosa!!Tylko o swoich dbają!!
JO
2023-05-03 at 13:00
Starosta to nie Ćwok. Ćwoki to go wybierają.
Zasmucony
2023-05-02 at 16:51
ludzie ze schorzeniami psychicznymi kontrolują chore układy w szpitalu…..Monty Paton to już dawno nie jest……