Kolejna inicjatywa charytatywna, zorganizowana przez fundację Embarce z Krakowa oraz NOS DUO z Ostrzeszowa, na czele której stoi Marta Raczyńska-Dejneka, zakończyła się wielkim sukcesem. Podczas wydarzenia organizowanego w Krakowie na cele statutowe fundacji, mającej na celu pomoc m.in. chorym dzieciom, udało się zebrać ogromną kwotę – 2 109 000 złotych!

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

To znak, że dla prezesek fundacji nie ma rzeczy niemożliwych.  – Wspólnie z zaprzyjaźnioną fundacją Embrace oraz prezeską Magdaleną Ciszewską zorganizowałyśmy kolejne wydarzenie, które miało dwa cele. Po pierwsze, dobrą zabawę w gronie przyjaciół i znajomych, a po drugie, priorytetowy cel – zebranie środków na cele statutowe naszych fundacji – podsumowała Marta Raczyńska-Dejneka. – To, co się wydarzyło, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wsparcie, jakie otrzymałyśmy, oraz zaufanie naszych darczyńców jest nie do przecenienia. Daliście nam siłę i energię na nie jeden rok, a nawet więcej. Pokazaliście, że idziemy w dobrą stronę, a to, co i jak robimy, jest zgodne z waszymi oczekiwaniami.

W wydarzeniu uczestniczyło 150 gości. – To było niesamowite połączenie miłości, dobrych uczuć, uścisków, uśmiechów oraz otwartych serc. To mieszanka, która pozwoli nam uratować niejedno życie  – dodała współorganizatorka wydarzenia. – Z całego serca dziękujemy naszym darczyńcom, partnerom, przyjaciołom, gościom oraz wszystkim, którzy wspierali ten projekt od samego początku.

Kwota zebrana z licytacji m.in. wizyty w studiu TVN z Joanną Kryńską, spotkania z Rafałem Sonikiem, Barbarą Kurdej-Szatan czy Małgorzatą Rozenek-Majdan wyniosła ponad 2 miliony 109 tysięcy złotych. Na aukcję trafiło też wiele dzieł sztuki, m.in. obraz Szymona Chwalisza. Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie i wsparcie dzieci z niepełnosprawnościami.

Jeśli szukasz wsparcia dla swojego dziecka, zachęcamy do kontaktu z fundacją NOS DUO, która od lat działa na terenie naszego powiatu: kontakt@nosduo.pl. RED

 

Ogłoszenia
J3M