Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku groźnego zdarzenia, które miało miejsce wczoraj (8 września) o 22:50 na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Kuźniki. Łącznie uczestniczyły w nim trzy pojazdy.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 37-letni mieszkaniec Środy Wielkopolskiej, kierując samochodem marki smart, w wyniku nieprawidłowo wykonywanego manewru wyprzedzania doprowadził do uderzenia w bok samochodu ciężarowego marki daf z naczepą, którym kierował 32-letni mieszkaniec gm. Namysłów. – relacjonuje aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. W wyniku uderzenia pojazd marki smart wypadł z jezdni i wjechał do przydrożnego rowu, natomiast kierujący samochodem ciężarowym wykonując manewr obronny, celem uniknięcia czołowego zderzenia, zjechał na pobocze. Na skutek poderwania sypkiej nawierzchni doszło również do uszkodzenia jadącego pojazdu marki kia, którym kierował 24-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego.

Kierujący smartem został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim celem dalszych badań. Na miejscu wykonano czynności zmierzające do skierowania do sądu wniosku o ukaranie sprawcy.

Fot. KP PSP Ostrzeszów

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski