Była prezes Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia Małgorzata Puziewicz-Karpiak znalazła  nową pracę. Od niedawna pełni funkcję dyrektor ds. administracyjno-finansowych szpitala w Krotoszynie.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Magdalena Puziewicz-Karpiak stanowisko prezes Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia objęła w listopadzie 2020 roku po rezygnacji Marka Nowińskiego. Wcześniej zatrudniona była jako dyrektor zarządzająca oraz prezes zarządu w wielospecjalistycznym szpitalu Orthos we Wrocławiu, kierowała też działalnością szpitala jako prezes zarządu w Strzelińskim Centrum Medycznym.

31 maja 2022 roku, jak poinformowano, z przyczyn osobistych Puziewicz-Karpiak zrezygnowała z funkcji prezesa OCZ. Nie rozstała się jednak ze szpitalem całkowicie. – Pani prezes ma pewne obowiązki dotyczące zabezpieczenia farmaceutycznego szpitala. Myślę, że będzie też skutecznie doradzać. Jej umiejętności i kwalifikacje w zakresie funkcjonowania oddziałów, komunikowania się z zespołami lekarskimi, pielęgniarskimi musimy wykorzystaćprzekazał kilka miesięcy temu starosta Lech Janicki.

Okazuje się, że była prezes znalazła już nowe miejsce pracy. Na stronie internetowej szpitala w Krotoszynie pojawiła się informacja, że została zatrudniona jako dyrektor ds. administracyjno-finansowych.  RED

Ogłoszenia
J3M