Kobieta w ósmym miesiącu ciąży została przewieziona do szpitala w Ostrzeszowie po tym jak samochód, który prowadziła, wypadł z jezdni i dachował. Do tego groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałek (15 maja) o 9:20 w miejscowości Bukownica.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Z ustaleń poczynionych przez skierowanych na miejsce funkcjonariuszy wynika, że 35-letnia mieszkanka gm. Grabów nad Prosną, kierując samochodem marki Hyundai, na oznakowanym skrzyżowaniu nie zastosowała się do znaku STOP, w wyniku czego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem marki Peugeot, który następnie dachował – relacjonuje st. aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. W pojeździe oprócz kierującej, 25-letniej mieszkanki gm. Grabów nad Prosną, znajdował się 28-letni pasażer.

Z uwagi na fakt, że poszkodowana znajduje się w 8 miesiącu ciąży, została przewieziona do szpitala w Ostrzeszowie celem wykonania badań diagnostycznych. Sprawczyni zdarzenia drogowego zatrzymano prawo jazdy, a także sporządzono dokumentację celem skierowania do sądu wniosku o jej ukaranie.

 

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski