Wydarzenia
Wymiana systemu zasilania awaryjnego w OCZ – podpisano umowę o dofinansowanie
Podpisano umowę z wojewodą wielkopolskim w sprawie dofinansowania wymiany systemu zasilania awaryjnego w energię elektryczną na wypadek nagłych czasowych przerw w dostawie prądu wraz z dostosowaniem instalacji w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia.
Obecnie szpital korzysta ze starych agregatów, które nie zapewniają potrzebnej mocy zasilania oraz nie gwarantują bezawaryjnej pracy nowoczesnej aparatury medycznej. Inwestycja obejmuje wymianę dwóch agregatów prądotwórczych działających bez synchronizacji i nieposiadających funkcji autostartu na jeden nowoczesny agregat o większej mocy, przebudowę linii sterowniczej i dostosowanie jej do nowej lokalizacji urządzenia, budowę linii sterowniczej dla autostartu, przygotowanie dokumentacji technicznej. Okres realizacji inwestycji planuje się na październik-grudzień 2023 roku.
Wartość zadania wynosi 361 575 złotych a dofinansowanie z rezerwy ogólnej budżetu państwa w formie dotacji celowej – 289 260 zł. PO
-
Aktualności11 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności11 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności1 rok temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności2 lata temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności1 rok temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności2 lata temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności11 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu
-
Aktualności1 rok temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!













Najnowsze komentarze