ostrzeszowinfo.pl » Katalog firm » Internet, komputery, reklama » Agencje reklamowe

ID firmy: 1788

Portal Infostrow

Portal Infostrów.pl powstał w lutym 2012 roku, jednak początkowo jego zasięg oraz jakość były dalekie od oczekiwań. Sytuacja zaczęła zmieniać się w lipcu 2012 roku, kiedy to nastąpiła eksplozja personalna. 3 osoby… :-) i wtedy jaśniejsza stała się misja portalu.


„Sprawić, by ludziom żyło się łatwiej i przyjemniej”I tak powoli, powoli, raz lepiej, raz gorzej, cały czas z głowami pełnymi pomysłów działaliśmy prężnie.


Momentem przełomowym okazało się podjęcie współpracy ze studiem grafiki komputerowej Futurysta Studio w październiku 2012 roku . Ze współpracy tej powstał twór, który ma na celu stworzenie medium przyjaznego ludziom na tyle, by prostota i intuicyjność poruszania się w nim była zawsze na pierwszym miejscu. Od tego czasu zespół stara się wybiegać naprzeciw oczekiwaniom widzów, analizując gusta i dostosowując treści dla każdego. Czas jest naszym sprzymierzeńcem! Wraz z jego upływem powiększa się skład personalny oraz powstają nowe cele, które sukcesywnie staramy się wdrażać.Portal Infostrow.pl skupia się na gromadzeniu najciekawszych i najważniejszych wiadomości informacyjnych z Ostrowa i powiatu ostrowskiego, przekazywaniu informacji sportowych,a przede wszystkim rozwijaniu sekcji rozrywkowej i kulturalnej. Misją portalu jest zebraniu kulturalnego życia Ostrowa w jednym miejscu i promowaniu najciekawszych eventów kulturalnych. Współpracujemy w ludźmi działającymi w kręgu rozrywki i kultury oraz sami tworzymy inicjatywy w tym zakresie.Działamy pozaszablonowo, aby zainteresować każdego użytkownika portalu według jego zainteresowań. Tworzymy i rozwijamy "Działy tematyczne" dla miłośników poszczególnych sekcji, aby zapewnić rozrywkę i pogłębianie wiedzy na wybrane tematy. Na łamach naszego portalu zapoznacie się z opiniami i poradami ekspertów, m.in. w dziedzinie prawa i zdrowia. Chcemy zapewnić niezbędne wskazówki wszystkim ostrowianom, ale także osobom spoza naszego regionu, które trafią w Sieci na portal Infostrow.pl