ostrzeszowinfo.pl » Katalog firm » Lekarze specjaliści » Psycholodzy i psychiatrzy

ID firmy: 7087

Gabinet psychoterapii Skrzydła

Psycholog to specjalista, który powinien pomagać pacjentowi w rozwiązywaniu jego życiowych problemów, różnego pochodzenia. Sesje terapeutyczne mają na celu zrozumienie siebie, odkrycie podłoża swoich problemów, zmniejszyć cierpienie czy przezwyciężyć lęki i nerwice.

Pani Katarzyna Kazimierczyk to psycholog z Legnicy, która gwarantuje pacjentom szczerość, dyskrecję i prywatność, które są podstawą wszystkich sesji terapeutycznych.
Na pierwszym spotkaniu z psycholog Katarzyną Kazimierczak ustalany jest cel oraz zasady, które obowiązywały będą na terapii. W czasie terapii niezwykle ważne jest również zaangażowanie z obu stron, tylko wtedy terapia będzie mogła dawać odpowiednie skutki.
Psycholog Katarzyna Kazimierczak stosuje w terapii innowacje, takie jak dramy i psychodramy, które pozwalają na wydobycie emocji z wnętrza.
Jeśli poszukują Państwo psychologa w Legnicy, który do psychoterapii stara się wprowadzać różnego rodzaju innowacje, wspomagające terapię, zapraszam do mojego gabinetu Skrzydła w Legnicy.