Artykuł sponsorowany!

Kolejna znana i popularna sieć odzieżowa postanowiła otworzyć swój butik w ostrzeszowskiej Galerii „Borek”. To „Sugarfree & Cardio Bunny”, która do niedawna skupiała się przede wszystkim na sprzedaży internetowej, a w ostatnim czasie systematycznie zwiększa liczbę sklepów stacjonarnych na terenie całej Polski. Do Ostrzeszowa sieć trafiła dzięki Oliwii Urban i Nikoli Sygo, które prowadzą już butik pod tym szyldem przy Galerii Dominikańkiej we Wrocławiu.
-Wpadłyśmy na to, aby otworzyć drugi sklep w Ostrzeszowie, bo stąd pochodzimy – mówi pierwsza z wymienionych – Mamy bardzo dużo klientek z Ostrzeszowa, z Kępna, z Ostrowa, a nawet z Kalisza, więc pomyślałyśmy, że trzeba wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych koleżanek, a także kolegów, którzy często kupują prezenty dla żon. Przyjeżdżają do nas, a w ofercie mamy karty podarunkowe, co jest świetną opcją na prezent.
Dlaczego spośród wielu sieci odzieżowych warto wybrać właśnie „Sugarfree & Cardio Bunny”?
-Chcemy być dla każdego, dla każdej kobiety – podkreśla O. Urban – Mamy asortyment dla młodych dziewczyn, kolekcję, która się nazywa „Miss Sugar”. Są w niej bluzy sportowe, spódniczki, bardzo wygodne sukienki na co dzień. Mamy asortyment na każdą okazję i dla każdej osoby. Mamy eleganckie sukienki na wesela i inne imprezy, jak również bardzo eleganckie na bankiety. Przyciągamy tym, że wychodzimy naprzeciw klientom. Śledzimy trendy krajowe i światowe.
Warto zwrócić uwagę na fakt, że większość ubrań z metką „Sugarfree & Cardio Bunny” szyta jest w Polsce, co stanowi gwarancją najwyższej jakości. Kolejny wyróżnik i jednocześnie niewątpliwy atut to częste prezentowanie nowych kolekcji. A, że produkcja nie jest masowa, klientki nie muszą obawiać się braku oryginalności.
-Tak więc pani, która wybiera się np. na weselę nie musi się stresować, że pięć innych kobiet przyjdzie w takiej same sukience. Jest to dla pań bardzo ważne – przekonuje N. Sygo i dodaje – Ceny mamy bardzo zróżnicowane, są dostosowane pod każdą kieszeń. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od okazji. Sukienkę można kupić już za 99zł.
Oficjalne otwarcie butiku „Sugarfree & Cardio Bunny” w Ostrzeszowie nastąpiło w czwartek 9 maja. Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje, przygotowane we współpracy z jedenastoma lokalnymi firmami. Swoje smaczne i zdrowe przekąski serwowała Dietetyczna Pani Domu, a wieczorem w Klubie „Hula Kula” odbył się pokaz mody, urozmaicony występami grupy akrobatycznej oraz losowaniem voucherów i nagród rzeczowych.
-Zapraszamy wszystkich z okolicznych miast i miasteczek – zachęca O. Urban – Nie trzeba jechać do Poznania czy Warszawy. W Ostrzeszowie też są przecież wymagające, chcące świetnie wyglądać klientki i na pewno u nas coś znajdą.
Dodajmy, że butki mieści się na pierwszym piętrze Galerii „Borek” w Ostrzeszowie.
Fot. www.goetzedariusz.pl