Sądziliśmy, że po finale Szlachetnej Paczki i pomocy pani Beacie z miejscowości Ostrzeszów-Pustkowie będziemy mogli podzielić się z Wami tylko dobrymi informacjami. Niestety stan zdrowia pani Beaty pogorszył się i prosimy o wsparcie finansowe, poprzez wpłatę pieniędzy na konto, które utworzyliśmy na zrzutka.pl.

Pani Beata i jej rodzina, zostali włączeni do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Pani Beata choruje na nowotwór, dokładnie Chłoniaka. Samodzielnie wychowuje trójkę dzieci. Dwoje już dorosłych, stara się wspomagać mamę i najmłodszego brata. 

To oni, podczas nieobecności mamy, zajmują się najmłodszym bratem. Pani Beata, ze względu na chorobę, większą część roku spędza w szpitalu. Wymaga kosztownego leczenia, odpowiedniej diety. 

Pod koniec ubiegłego roku pojawiła się szansa na powrót do normalnego życia a przede wszystkim zdrowia. Możliwość przeszczepu. Dawcą została siostra pani Beaty. Po przeszczepie, który odbył się w styczniu, wszyscy mieliśmy nadzieję, że będzie lepiej. Niestety stan zdrowia pani Beaty pogorszył się, obecnie przebywa w szpitalu we Wrocławiu, ma bardzo słabe wyniki, przetaczaną krew, komórki w jej organizmie umierają, nim dojrzeją, ma bardzo słabą hemoglobinę i specjalną dietę wysokobiałkową, energetyczną, lekkostrawną i dodatkowe leki. 

Pani Beata pracowała dorywczo, więc nie ma ubezpieczenia. Dopiero najstarszy syn, kiedy zaczął pracować ubezpieczył mamę w swojej pracy. Są potrzebne ogromne ilości pieniędzy, na leczenie, życie. 

Mamy nadzieję, że pani Beacie uda się pokonać chorobę i powrócić do zdrowia, choć musimy brać pod uwagę najgorszą sytuację. 

Stąd prośba do Państwa o wsparcie naszej zbiórki, ale przede wszystkim pani Beaty i jej rodziny. 

Wierzymy w dobro i chęć pomocy. Niejednokrotnie pokazaliście Nam, że wspólnie możemy wiele. Wszyscy odpowiadamy za otaczające Nas dobro. 

Dziękujemy 
Lider oraz Wolontariusze SzP w Ostrzeszowie


POMÓC PANI BEACIE MOŻNA WCHODZĄC NA STRONĘ ZRZUTKA.PL