góść

Oceniono 3 raz(y) -3

Przepisy i ograniczenia są dla frajerów... Żywych frajerów.

Ktoś

Oceniono 7 raz(y) 7

Codziennie rano jadąc do pracy i wracając widzę jak wszystkim bardzo się spieszy po co !!! Tak wam się spieszy by dołączyć do tych do góry lepiej 5minut później zaopatrzyć się w cierpliwość nie na sensu na sile wyprzedzać na trzeciego ...wyprzedzać tam gdzie jest to zabronione i przestrzegać przepisów ...Nigdy nie wiesz czy wsiadając rano do samochodu wrócisz do domu do rodziny ..zastanie się czy warto Się Spieszyć !!!!

Kazik

Oceniono 8 raz(y) 8

Ten artykuł to masło maślane. "...kierujący audi 24-latek podjął manewr wyprzedzania fiata ducato, którym podróżował 21-letni mieszkaniec pow. pleszewskiego. Grabowianin najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Kierowca samochodu dostawczego wyszedł z pojazdu o własnych siłach ...".Super, kierowca dostawczaka wyszedł z pojazdu o własnych siłach,ja też wysiadam z samochodu o własnych siłach a to jest niezły wyczyn według ostrzeszowskich redaktorów.
Całę szczęście, że na ostrów24 jest znacznie wyższy poziom redakcyjny i tam dowiemy się, że doszło do kolizji między pojazdami.

Kasia

Oceniono 7 raz(y) 5

Boże dlaczego tak szybko