Mikstaczanin nr 2

Oceniono 2 raz(y) 2

Uroczystość, w której chętnie by uczestniczyło więcej osób - gdyby tylko była informacja ! Mało kto wiedział kiedy się to odbędzie, o dziwo na stronie Gminy nie wspomniano nic... hm...

ONA

Oceniono 9 raz(y) -7

TYLKO CZEKAĆ ,AŻ ZACZNĄ WYPIERDZELAĆ NAS Z MIKSTATU I ODZYSKIWAĆ MIESZKANIA. A KSIĄDZ SPECJALNIE SPIEPSZYŁ Z MIASTA!!!

Magda

Oceniono 9 raz(y) 5

Nie mam nic przeciwko stawianiu pomników finansowanych przez osoby prywatne. Cieszę się, że nie obciazylo to znacznie budżetu gminy. Szanownej władzy gratuluję organizacji uroczystości. W tym samym miejscu pytam jednak, kiedy ta nasza władza weźmie się za jakąś porządna robotę?! Kiedy ja przeczytam o Mikstacie, że np. naprawiono drogi, które są w opłakanym stanie albo wyremontowany i wydzierzawiono opustoszale budynki użytku publicznego jak MGOK i one zaczynaja przynosić pieniądze?? A nie ciągle straty. Chciałabym też przeczytać o jakichkolwiek posunięciach gminy mających na celu zarabianie pieniędzy, mówię o prawdziwym zarabianiu, a nie o podnoszeniu opłat za odpady... Ja mam wrażenie, że większość gminnych pieniędzy jest przejedzona i przepita na sesjach gminnych. Takie mam wrażenie, albo taka mam wiedzę, bo mały jest dostęp do informacji z Mikstatu... Tylko tyle, że się pomniki stawia.

Mikstaczanin

Oceniono 4 raz(y) 2

Szkoda że nie było nigdzie informacji w Mikstacie o takiej uroczystość .Nawet ks.proboszcz nie wspomniał o takiej uroczystość ,o tacy gospodarcze oczywiscie powiedział na początku mszy św.a o Tym nic pewnie już liczył kasę ,szkoda że nie był na tej uroczystośći wstyd za Takiego plebana w Mikstacie.

B.rrr

Oceniono 4 raz(y) 2

O durnowatych Dniach Mikstatu trąbią na lewo i prawo, ale o takiej unikatowej uroczystości mało kto wiedział... Czy ksiądz chociaż wspomniał o niej w kościele?

AD-mirał

Oceniono 8 raz(y) -4

A co to nas kuźwa obchodzą te ćwiczenia? Czyżby na dalszym planie był starosta?

Jackowski

Oceniono 6 raz(y) 6

WOJNA BĘDZIE!

Boguś

Oceniono 4 raz(y) 2

Do piekła!

xyz

Oceniono 5 raz(y) 3

A gdzie była informacja o tej uroczystości?