ostrzeszowianka

Oceniono 0 raz(y) 0

Szanowny Panie Burmistrzu! Straż Miejska w Ostrzeszowie jest zbędna, można to zobaczyć w każdy dzień na ul. łąkowej ( przed szkołą nr 1). Stoi sobie Pan strażnik i czeka aż zjawi się uczeń, który będzie przechodził przez przejście dla pieszych a z 3 stron sznury samochodów. A on stoi jak "rura". Jeżdżą po mieście a dziur w jezdni nie zauważają i przewróconych znaków drogowych również. Tylko czekają jak kierowca zatrzyma się w niedozwolonym miejscu, a prawda że są aroganccy Szkoda na nich kasy. Proszę rozważyć likwidację tej komórki.

Belfegor

Oceniono 4 raz(y) -2

Nikt nie żąda krwi Sz.P.'Batman",tylko dość już wydawania środków z naszych pieniędzy na takie coś,jak straż miejska.Zatruwają ludziom życie,są aroganccy,nieskuteczni(w nocy potrzeba ochrony nade wszystko!!!!!) i to tyle.Pozdrawiam też urzędników,którzy w czasie pracy nabijają na internecie pozytywne opinie straży i innym kumplom-nie ma za dużo pracy prawda???Popatrzcie ludzie na ten wysyp z urzędu o godz.15.00-nie idzie juz wytrzymać nie??!!!Pa!!!

Batman

Oceniono 16 raz(y) 6

Intuicję Burmistrz miał, nowym ziarnem śmiało siał, wizję wielką-istny szał! Jak w Quo Vadis lud chce krwi i ze straży ostro drwi.Wysypisko ludzi truje, bloków też za mało się buduje. Ceny mieszkań jak w Monaco, na wynajmie kasa za to!!!Na cóż domy nam kultury, w łódzkich strefach biegną knury.Ludzka kona gdzieś wrażliwość, rządzi- chciwość-pieniądz-obrzydliwość.

Grzesiu

Oceniono 12 raz(y) 0

Straż miejska powinna zostać zlikwidowania.Wielu obywateli liczyło na to po zmianie burmistrza.

Don Amore

Oceniono 14 raz(y) 8

Zmiany w urzędzie to brocha - Burmistrza. Nas interesuje - MIASTO.

Jożin Z Bażin

Oceniono 18 raz(y) -6

CO DOMINUJE W OSTRZESZOWIE...???????? RABARBARY I TRZCINOWISKA czyli PREHISTORIA - TYLKO GADY POWYMIERAŁY...!!!! A może by Panie Burmistrz - jakiś park z AMFITEATREM na tych nieużytkach ogarnąć, byłoby dla mieszkańców młodych i starszych - i weselej i kulturalniej...!!!!!

Wazne dla nas

Oceniono 20 raz(y) 16

A co Panie Burmistrzu z projektem OZE. Czas ucieka a my nie mamy żadnej informacji. Szkoda było by to zaprzepascic. Nie wyobrażam sobie tego. To dla nas bardzo ważne.

lider wsi

Oceniono 14 raz(y) -2

Jedyna atrakcja Ostrzeszowa???- pociąg do Kępna :)):!!!!!

Marek

Oceniono 32 raz(y) 10

Przede wszystkim należy zlikwidować nieefektywną i niekompetentną straż miejską!!!Dość już arogancji tych "panów" i ich pasożytniczej niby pracy!!!!

Babcia

Oceniono 17 raz(y) 17

Gdzie są pieniądze za las!?