Batman

Oceniono 14 raz(y) 6

Intuicję Burmistrz miał, nowym ziarnem śmiało siał, wizję wielką-istny szał! Jak w Quo Vadis lud chce krwi i ze straży ostro drwi.Wysypisko ludzi truje, bloków też za mało się buduje. Ceny mieszkań jak w Monaco, na wynajmie kasa za to!!!Na cóż domy nam kultury, w łódzkich strefach biegną knury.Ludzka kona gdzieś wrażliwość, rządzi- chciwość-pieniądz-obrzydliwość.

Grzesiu

Oceniono 11 raz(y) 1

Straż miejska powinna zostać zlikwidowania.Wielu obywateli liczyło na to po zmianie burmistrza.

Don Amore

Oceniono 12 raz(y) 6

Zmiany w urzędzie to brocha - Burmistrza. Nas interesuje - MIASTO.

Jożin Z Bażin

Oceniono 17 raz(y) -5

CO DOMINUJE W OSTRZESZOWIE...???????? RABARBARY I TRZCINOWISKA czyli PREHISTORIA - TYLKO GADY POWYMIERAŁY...!!!! A może by Panie Burmistrz - jakiś park z AMFITEATREM na tych nieużytkach ogarnąć, byłoby dla mieszkańców młodych i starszych - i weselej i kulturalniej...!!!!!

Wazne dla nas

Oceniono 17 raz(y) 13

A co Panie Burmistrzu z projektem OZE. Czas ucieka a my nie mamy żadnej informacji. Szkoda było by to zaprzepascic. Nie wyobrażam sobie tego. To dla nas bardzo ważne.

lider wsi

Oceniono 13 raz(y) -1

Jedyna atrakcja Ostrzeszowa???- pociąg do Kępna :)):!!!!!

Marek

Oceniono 31 raz(y) 11

Przede wszystkim należy zlikwidować nieefektywną i niekompetentną straż miejską!!!Dość już arogancji tych "panów" i ich pasożytniczej niby pracy!!!!

Babcia

Oceniono 16 raz(y) 16

Gdzie są pieniądze za las!?

Obywatel

Oceniono 30 raz(y) 22

Nie widzę żadnych inwestycji w Ostrzeszowie i gminie - projektów też brak. Może czas to zmienić bo miasto stoi w miejscu ! Mam nadzieję, że coś będzie. Stojąc w miejscu to się cofamy. Praca, praca i jeszcze raz praca dla ludzi młodych i tych co chcieliby pracować. Burmistrzu zrób coś ażeby ludzie z Ostrzeszowa nie uciekali w poszukiwaniu pracy i godziwego zarobku. Ostrzeszów piękne miasteczko ale warunków do rozwoju brak. Jak na razie dla większości społeczeństwa jest EGZYSTENCJA. Proszę nie odbierać złośliwie tego postu bo nie o to w nim chodzi.