rys

Oceniono 2 raz(y) 0

Co taki aferzysta ma do gadania

Habit

Oceniono 3 raz(y) 1

Całkiem niedawno mosiński kwestionował start w wyborach osoby niepełnosprawnej o nazwisku Hartwich. Za te obrzydłe słowa życzę ci Janku abyś przejął niepełnosprawność pana Hartwicha. wtedy zrozumiesz o co walczył.

zołza

Oceniono 4 raz(y) 0

Jednym z powodów wizyty posła Jana Mosińskiego w Ostrzeszowie była susza, która nie oszczędziła również rolników z terenu powiatu ostrzeszowskiego. No i co przyjechał mi podlac czy modlic sie o deszcz?

Doruchowianin

Oceniono 9 raz(y) 3

Ja dzięki temu spotkaniu dowiedziałem się, kto kandydatów na wójta gminy kandyduje z poparciem PIS-u, tej pani dziękuję.

Płaski

Oceniono 20 raz(y) -2

Spieprzaj pisiorku

kraszewiczanin z Doruchowa

Oceniono 11 raz(y) 5

Ożeniłem się w Kraszewicach 5 lat temu, a pochodzę z Doruchowa. Nie wiem czemu pan psędo poseł zaatakował moją byłą miejscowość...może tak zajrzy do Kraszewic! Ale nie, przecież tu akurat rządzi wójt z Pisu. Niech przyjedzie i zobaczy jaki jest tu bur...el w tej gminie. Nie powie ile wniosków wyjechało do Poznania, a ile nadal nie jest zrobione! A z drugiej strony co to za procedury? Najpierw gmina, potem wysyłka do wojewody, teraz mamy iść do Agencji z kolejnym wnioskiem, wnioskiem bardzo skomplikowanym. Przecież Agencja wie o nas rolnikach wszystko, a teraz daje nam wszystkim 2 tygodnie na kolejny wniosek, po co to? Czemu o tym poseł nie mówi, w końcu wojewoda, jak i Agencja to organy rządowe, a tam jest chaos kompletny, czemu protokoły leżą u wojewody po 30-40 dni? Czemu wojewoda nie może ich odesłać od razu do Agencji? Po co ten kolejny wniosek? Po co te papiery? W dzisiejszych czasach! Gdzie wszystko można zrobić drogą elektroniczną, Pis piętrzy procedury i dokłada kolejne papier

NOWY

Oceniono 11 raz(y) 7

Wmojej gminie nikt nikomu nie kazał wcześniej wpłacać żadnej kasy tylko zrobili liste chętnych napisali dobrze program i dotacje dostali

Gośc

Oceniono 15 raz(y) -3

A moźe Pan poseł zajmie się wpłaconą kasą w Kobylin górze igrabowie na fotowaltaike tylko w Polsce można tak kiwać ludzi pod szyldem UG

Olo

Oceniono 20 raz(y) 6

http://www.rc.fm/news/kalisz-mosinski-winny.html
500 zł grzywny i 790 zł zwrotu kosztów postępowania - taką karę wymierzył w piątek Sąd Rejonowy w Kalisz Janowi Mosińskiemu za kierowanie pojazdem z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.
Suma postępowań w tej prozaicznej sprawie zajęła... 2 lata Do zdarzenia doszło 27 marca 2015 r. w Kaliszu. Wtedy to Mosiński - ówczesny radny wojewódzki - kierując służbowym samochodem osobowym NSZZ Solidarność poruszać się miał przez Kalisz z prędkością bliską 100 km/h.
Przejazd ulicami Warszawską i 3-go Maja, oraz manewry wyprzedzania kilku pojazdów nagrały miejskie kamery, a także wideorejestrator zamontowany w aucie świadka zdarzenia.

Gorszy Polak

Oceniono 27 raz(y) -1

Ten człowiek od zawsze posługuje się półprawdami ( w Doruchowie opłata za weryfikacje 120 zł, od samego początku wiadomo że bezzwrotna i do pełnej prawdy brakuje słów, ze o projekty na tych samych zasadach starały się WSZYSTKIE gminy w woj wielkopolskim a dotacje dostała niewielka część), rzuca oszczerstwa pluje i ma nadzieje, ze coś się przyklei. Tak naprawdę największą szkodę to robi kandydatom PIS, ponieważ WIlkosz już nie startuje więc ma to gdzieś, PSL oficjalnej listy w Doruchowie tez nie ma więc też im to powiewa. Ten pan jest problemem dla kandydatów PiS bo CI którzy się wahają czy zagłosować na ludzi tej partii mają kolejny argument by nie zagłosować na kandydatów tej partii .... a listy mają bardzo słabe niestety. A tak na marginesie, zastanawiałem się kto go podpuścił bo on sam tego nie wymyślił i już wiem- to nie Tomek B ale inna pani, która o jego poparcie zabiegała bezpośrednio w jego siedzibie w Kaliszu :((