Najbliższa sobota to wyjątkowy dzień w Galerii Amber. Centrum Handlowe obchodzi czwarte urodziny. Jak co roku na klientów czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Dobra energia i dynamika będzie nam towarzyszyć przez cały dzień.

Gościem Specjalnym będzie wyjątkowa osobowość telewizyjna – aktorka i mistrzyni tańca - Agnieszka Kaczorowska. Na scenie zobaczymy Bladego Krisa, najlepszego polskiego beatboxera, który nie tylko wyda z siebie niezwykłe dźwięki, ale także poprowadzi warsztaty. Urodziny uświetnią Red Heels, trzy cudowne, utalentowane artystki, które łączą muzykę klasyczną z rockiem. Zobaczymy wyjątkowy pokaz akrobatyczny w wykonaniu cheerleaderek.

          Dla najmłodszych przygotowaliśmy interaktywne show z lalkami Kony Puppets oraz warsztaty muffinkowe. I jeszcze kolejna niespodzianka czyli Magic Selfie Mirror - multimedialne lustro z funkcją fotobudki. Będzie śmiech i zabawa nie tylko dla dzieci.

           Ci klienci, którzy wezmą udział w naszej urodzinowej akcji prosprzedażowej z energorowerem otrzymają urodzinową filiżankę.

          Warto spędzić z nami urodzinową sobotę. Serdecznie zapraszamy.

          Bądźcie z nami w sobotę 17 marca od godziny 12.00 do 18.00. Mamy tę Moc!