Bójka pod dyskoteką w Kobylej Górze. Z ustaleń policji wynika, że 32 - letni mieszkaniec Ostrzeszowa złamał nogę 26-latkowi.

W minioną niedzielę około godz. 2.45 policjanci otrzymali zgłoszenie odnośnie bójki pomiędzy dwoma mężczyznami w okolicach dyskoteki EPOKA w Kobylej Górze. Po przybyciu na miejsce zastali 26-letniego mieszkańca Ostrzeszowa, który oprócz pomniejszych otarć posiadał uraz prawej nogi – mówi asp. sztab. Mariusz Tomczak z ostrzeszowskiej komendy policji. – Jak się okazało po badaniu, noga została złamana w stawie skokowym.
Pokrzywdzony mężczyzna miał blisko 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Interweniującym policjantom tłumaczył, że stanął w obronie dziewczyny i został zaatakowany. - Ze względu na upojenie alkoholowe jego relacja nie była spójna - dodaje funkcjonariusz. - Policjanci podjęli czynności, które doprowadziły do ustalenia sprawcy przedmiotowego czynu. Tego samego dnia, tuż przed godz. 11.00 policjanci zatrzymali 32 – letniego mieszkańca Ostrzeszowa, który odpowie na zarzut z art. 157 § 1 k.k. RED

Reklama