Najbliższe trzy miesiące 38-latek zatrzymany przez ostrzeszowskich policjantów spędzi w areszcie. Mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną.

W wielkanocną sobotę około godziny 21:50 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie otrzymał zgłoszenie o znajdującym się w stanie nietrzeźwości mężczyźnie, który w miejscu zamieszkania wszczął awanturę, podczas której uderzył swoją żonę. Kobieta dla zapewnienia bezpieczeństwa sobie i dziecku opuściła mieszkanie.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 38-letni mieszkaniec gm. Doruchów, znajdując się w stanie nietrzeźwości  - blisko 1,6 promila - wszczął awanturę domową, podczas której przewrócił na podłogę swoją 34-letnią żonę, a następnie uderzał ją rękoma w twarz oraz ciągnął za włosy, grożąc pozbawieniem życia. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora. Ponadto, jak się okazało, był już wcześniej karany za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodzi – mówi mł. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.

Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. RED

Reklama