Będzie to cykl bezpłatnych warsztatów ceramicznych, rodzinnych, upamiętniających ważne postaci i miejsca związane z gminą Kraszewice.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Poprowadzi je Karina Pacyna, która jest jedną ze stypendystek ogłoszonego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego konkursu o stypendia twórcze oraz stypendia z zakresu upowszechniania kultury na 2024 r.  – Niezmiernie cieszę się, że i ja zostałam tegoroczną stypendystką w dziedzinie animacji i edukacji kulturalnej – przekonuje Karina Pacyna. – Mój projekt: Międzypokoleniowe historyczne warsztaty ceramiczne zrealizowany zostanie w gminie Kraszewice w okresie od stycznia do grudnia 2024 r. (…) Sięgniemy do korzeni naszych przodków i z bryłki ziemi- gliny stworzymy na nowo ważne dla nas, dla naszej tożsamości symbole. Ograniczać nas będzie tylko wyobraźnia.

Zapisy cały czas trwają. – Nieskromnie powiem, że warsztaty będą bardzo ciekawe, bo w swoją pracę wkładam własne serce i bardzo lubię to, co robię – przekonuje prowadząca. – Zapraszam do MOJEJ BAJKI – DO ŚWIATA CERAMIKI! Będę na Was czekać! Warto zapisać się z mamą, tatą, babią, dziadkiem, rodzeństwem, bo jak sama nazwa projektu mówi, są to warsztaty międzypokoleniowe…. a kreatywnie spędzony czas na tworzeniu własnymi rękoma daje ogromną satysfakcję i siłę do działania! Wspólnie spędzony czas jest cenniejszy od przedmiotów, które kupujemy dzieciom a które są chwilową zabawką. Mam nadzieję, że moje warsztaty będą pamiętać wszyscy do końca świata!

Ogłoszenia
J3M