W poniedziałek i wtorek, 6 i 7 września, od godz. 7 rano do 17 po południu droga gminna z Biskupic Zabarycznych do Kaliszkowic Ołobockich będzie nieprzejezdna ze względu na prace remontowe. Na początku przyszłego tygodnia wykonawca będzie kładł asfalt na jezdni.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Na początku września rozpoczął się remont drogi gminnej z Biskupic Zabarycznych do Kaliszkowic Ołobockich, która po modernizacji na całej długości będzie miała asfaltową nawierzchnię o szerokości 5 metrów. Na tę inwestycję samorząd mikstacki pozyskał dotację z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W piątek, 3 września wykonawca równał pobocza, natomiast na pierwsze dwa dni przyszłego tygodnia zaplanowano położenie nawierzchni asfaltowej. W związku z tym w poniedziałek i wtorek (6 i 7 września) od godziny 7:00 do godziny 17:00 nastąpi całkowite zamknięcie drogi gminnej numer G832545 Biskupice Zabaryczne – Kaliszkowice Ołobockie. Prosimy o stosowanie się do czasowej zmiany organizacji ruchu i korzystanie z wyznaczonych objazdów. UMiG Mikstat

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski