Uderzył mercedesem w ogrodzenie prywatnej posesji – był pijany i pod wpływem narkotyków. Mowa o 29-latku, którego zatrzymali w sobotę 27 stycznia w Przedborowie policjanci.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło około godz.18.30. – Na miejscu policjanci zastali 29-letniego mieszkańca gm. Mikstat, który kierując samochodem marki Mercedes, w wyniku niedostosowania prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w płot posesji powodując jego uszkodzenie. Od mężczyzny czuć było woń alkoholu, w związku z powyższym został on poddany kontroli trzeźwości z wynikiem 1,78 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – przekazała st. asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji. – Uwagę funkcjonariuszy zwróciło również „dziwne” zachowanie kierującego. Mając podejrzenie, że może on znajdować się pod działaniem środków odurzających wykonano test, który dał wynik pozytywny. 

Z uwagi na popełnione przestępstwa mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora. Została od niego również pobrana krew do badań. RED

Ogłoszenia
J3M