UKS Piast Poprawa Ostrzeszów zakończył rundę jesienną w 1. lidze tenisa stołowego zwycięstwem! W sobotę (9 grudnia) nasi reprezentanci na wyjeździe mierzyli się z ATS Akanzą Lublin. Pojedynek był niezwykle emocjonujący i o kilku końcowych rozstrzygnięciach decydowało rozegranie aż pięciu setów. Ostatecznie ostrzeszowianie wygrali 4:6.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Dzięki temu zwycięstwu UKS Piast awansował na piąte miejsce w tabeli i traci tylko jeden punkt do trzeciego miejsca. – To była ciężka batalia – nie ukrywa zawodnik ostrzeszowskiego zespołu, Paweł Piotrowski. – Aż siedem z dziesięciu pojedynków kończyło się wynikiem 3:2, co świadczy o tym, że mecz był wyrównany i zacięty. Było też mnóstwo akcji na wysokim poziomie. Wróciliśmy do domu zmęczeni, ale zadowoleni. Sprawiliśmy sobie fajny prezent na gwiazdkę. 

Runda jesienna na pierwszoligowych parkietach dobiegła końca. UKS Piast spotkania rewanżowe rozpocznie 13 stycznia, kiedy to na wyjeździe zmierzy się z TT Elite Series Dąbrowiakiem Dąbrową Górniczą. Tydzień później z kolei ostrzeszowianie u siebie podejmować będą KSTS MOSiR Krosno. 

fot. UKS Piast Poprawa Ostrzeszów

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski