Ten miesiąc rozpoczął się idealnie dla zawodnika Kick Boxing Club Poprava – Tomasza Przybylskiego. W piątkowy wieczór 1 października ostrzeszowianin walczył w jednym z najważniejszych turniejów polskich organizacji HFO Kickboxing. Jego rywalem w walce w kategorii 75kg był Emil Chorążewicz z Warszawskiego Knockout Gym Bielany.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Ostrzeszowianin zaprezentował się bardzo dobrze i wyszedł z tej walki zwycięsko, pokonując jednogłośnie po twardych i mocnych trzech rundach Emila Chorążewicza.  – Widziałem w połowie pierwszej rundy, że ta przewaga kształtuje się na moją korzyść. Udało mi się ją utrzymać mimo, że od drugiej rundy spadała kondycja. Napędzał mnie fakt, że widziałem, że przeciwnik też jest zmęczony bardziej ode mnie – mówił po wygranej walce portalowi MMAPLtv Tomasz Przybylski, na którego czeka teraz zasłużona przerwa. – Teraz chwila odpoczynku, bo miałem ciężki okres przygotowawczy: Mistrzostwa Polski przed wakacjami, po wakacjach mieliśmy zgrupowanie kadry Polski w full-contact. Potem mieliśmy wyjazd na Puchar Świata, który odbył się dwa tygodnie temu, a teraz walka zawodowa. Chciałbym trochę odpocząć, wyjechać na wakacje w końcu.

Galę w Kleszczowie na żywo transmitował TVP Sport. Naszego reprezentanta wspierało wielu mieszkańców powiatu, czym chętnie chwalili się na swoich profilach społecznościowych. Nie zabrakło również gorącego dopingu z trybun.

Ogłoszenia
J3M