15 par świętowało jubileusze 50., 55. i 60-lecia pożycia małżeńskiego. Uroczystość zorganizowano 31 sierpnia w Restauracji „Stylowa” w Grabowie nad Prosną.

Ogłoszenia
Instal Grunt

– Na żaden medal nie pracuje się tak długo. To medal szczególny. Zdaliście egzamin z życia celująco, za co należą się wam wyrazy szacunku i uznania – zaznaczyła Marzena Nawrocka, kierownik  Urzędu Stanu Cywilnego w Grabowie nad Prosną, zwracając się do par świętujących złote gody – 50-lecie małżeństwa.

Ciepłe słowa przekazał również Burmistrz Maksymilian Ptak. – Bardzo się cieszę, że dziś możemy się spotkać by wspólnie świętować Państwa piękne jubileusze. Po rocznej przerwie spowodowanej zaostrzeniami związanymi z pandemią, powróciliśmy do tradycyjnego uhonorowania małżeństw z długoletnim stażem – zaznaczył. – Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale złote, szmaragdowe i diamentowe gody to jubileusze niezwykłe, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem wiele lat. Każda z par świętujących dziś jubileusz ma swoją wyjątkową i niepowtarzalną historię – mówił.

W imieniu Rady Miejskiej, życzenia i podziękowania dla małżonków złożył Marcin Biel, Przewodniczący Rady. Nie zabrakło też gratulacji ze strony Bożeny Klady, byłej kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Grabowie nad Prosną, która w tym roku także świętuje 50-lecie małżeństwa.

Oficjalną część uroczystości zakończył wspólny obiad, tort i toast za zdrowie jubilatów.

Wszystkim Państwu życzymy długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu, miłości, wzajemnym szacunku i zadowoleniu oraz zrealizowania wszystkich Waszych planów i zamierzeń. Życzymy radości z każdego kolejnego dnia i wszelkiej pomyślności. UMiG Grabów

60-lecie świętowali Państwo:

Bogumiła i Edward Burzałowie

Anna i Andrzej Jaguźni

Stanisław i Stanisława Stacherzakowie

 

55-lecie świętowali Państwo:

Krystyna i Stanisław Sikorowie

Marianna i Kazimierz Jurgowie

Aniela i Kazimierz Hełkowie

 

50-lecie świętowali Państwo:

Marianna i Walenty Bujkowie

Bożena i Jerzy Kladowie

Zofia i Józef Ludwiczakowie

Maria i Kazimierz Martykowie

Jadwiga i Stanisław Niełacni

Mieczysława i Tadeusz Piotrowscy

Zofia i Feliks Rybakowie

Urszula i Edward Wajsowie

Wanda i Marian Zadkowie

 

Ogłoszenia