„Nagraj to – Twoje studio nagrań” to inicjatywa skierowana do uzdolnionych wokalnie osób, które poszukują możliwości profesjonalnego zarejestrowania, a następnie wypromowania w Internecie swojej piosenki. Wystarczy zgłosić się do studia nagraniowego zlokalizowanego w Ostrzeszowie.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Pomysłodawcą projektu jest Kuba Zapolny, który mówi, że jest on przeznaczony dla ludzi rozśpiewanych, z zamiłowaniem do muzyki.

Bo, jak wiadomo, śpiewać każdy może, trochę lepiej lub dużo lepiej, ale nie o to chodzi – uważa. – Naszym celem jest promowanie zarówno nowych talentów muzycznych, jak i zawodowych artystów. Tak, by świat usłyszał o was jeszcze więcej, by wreszcie otworzyć drzwi do waszej kariery. Dla nas ważny jest każdy głos i nie jesteśmy politykami. Dołącz do naszej muzycznej rodziny.

W tym celu należy zadzwonić lub napisać, ustalić dogodny termin i zgłosić się z własnym podkładem.

Śpiewacie kilka razy jeden utwór, wspólnie wybieramy najlepsze podejście. Po około dwóch tygodniach gotowy materiał jest opublikowany i promowany w sieci – wyjaśnia K. Zapolny. My przez te dwa tygodnie miksem i masteringiem ulepszamy go z muzycznej strony, a wy słyszycie gotową próbkę. Promujemy to na naszych portalach społecznościowych i oczywiście na Youtube tak, żeby mogła to zobaczyć jak największa rzesza odbiorców.

Organizatorzy przedsięwzięcia nie stawiają uczestnikom granic wiekowych czy terytorialnych. Najważniejsza jest pasja do muzyki i chęć dzielenia się nią z innymi.

Nie ma żadnych ograniczeń – zapewnia nasz rozmówca. – Nagrywamy tutaj wszystko: hip hop, rock and rolla, folk… Co kto lubi. Studio jest otwarte dla każdego.

Przez około rok, bo tyle trwa realizacja projektu, zrealizowano już około stu nagrań.

Pomysł też wziął się z tego, że pracuję w domach kultury – dodaje K. Zapolny.Na zajęcia przychodzą ludzie, którzy są zawstydzeni, niepewni siebie, boją się czy im wyjdzie czy nie. Potem zaczynają śpiewać i szczęka czasami opada, jaki mają talent, a śpiewają tylko pod prysznicem i piosenki chowają do szuflady. Pomyślałem, żeby wreszcie pokazać to światu i otworzyć drzwi do kariery. Być może pomoże to w dalszym rozwoju.

Wszystkich zainteresowanych przeżyciem tej muzycznej przygody i spełnieniem marzeń odsyłamy do Internetu i mediów społecznościowych. Wpisując hasło „Nagraj to – Twoje studio nagrań” uzyskać można dostęp do wszelkich informacji na ten temat. ŁŚ

Ogłoszenia
J3M