Połącz się z nami
top

Kultura i rozrywka

Spotkaj się z Szymonem Chwaliszem. OCK zaprasza na spotkanie z cyklu “Przekroczyć Granice”

Opublikowano

w dniu

Pędzle, farby, sztalugi – jeśli tylko z tym kojarzy Wam się malarstwo, jesteście w błędzie. Interpretacji tej sztuki jest wiele, a twórcą jednej z nich jest on – Szymon Chwalisz!

Nędzny malarzyna czy już artysta? Jakie motywy w malarstwie go fascynują? Jak zaczęła się współpraca z WOŚP? Myślisz, że malarstwo to nuda? Wystarczy, że zapoznasz się z jego twórczością i zmienisz zdanie! Jakie techniki malarskie są mu najbliższe?

Skąd pomysł na malowanie motocykli, gitar i kasków? Skąd czerpie inspiracje? Jak się zaczęła historia z malowaniem gitar? Czy sztuka łączy się z muzyką? Czy określenie Kałasznikow Artystyczny opisuje jego twórczość?

Odpowiedź na te i inne pytania usłyszycie podczas SPOTKANIA Z CYKLU “PRZEKROCZYĆ GRANICE”, którego bohaterem będzie Szymon Chwalisz. Podczas spotkania zobaczycie również film dokumentalny, który powstał podczas wernisażu wystawy “Do Trzech Razy Sztuka” w Teatrze 6 piętro w Warszawie.

Reklama
Wawrzyniak-sierpien

Wydarzenie odbędzie się w ramach Dni Ziemi Ostrzeszowskiej.

Reklama
J3M
Kliknij żeby komentować

1 komentarz

  1. Gutek

    2024-06-13 at 13:29

    A Piega będzie?

  2. radna

    2024-06-13 at 21:15

    jezuss super…spotkać takiego człowieka wsapniała inicjatywa, szczegolnie gdy stylistyka beksińskiego króluje

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − trzynaście =

Reklama
Stabud
uslugi
awila
Pelet
Prosmed
tatarak
jarek
kapala
sala
pacholek

Najnowsze treści

Najnowsze komentarze

Kalendarium

styczeń 2025
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Najnowsze ogłoszenia

Popularne tematy