Reprezentant Kick-Boxing Club Poprawa spisał się znakomicie podczas turnieju Mistrzowskiego rozegranego 17-19 marca w Warszawie.

W pierwszej walce eliminacyjnej spotkał się z reprezentantem Gym Fight Wrocław Krzysztofem Olszewskim. Początek walki był wyrównany, lecz z każdą minutą Tomek uzyskiwał przewagę i pewnie zwyciężył pojedynek.  W walce ćwierćfinałowej zmierzył się z doświadczonym Konradem Czopowiczem (Legia Warszawa). Pierwsza runda walki była wyrównana, zaś druga runda to już ogromna przewaga Przybylskiego, który doprowadził do liczenia swojego przeciwnika, a jego narożnik po drugiej rundzie postanowił poddać swojego podopiecznego, czym przed czasem zwyciężył Przybylski awansując do półfinału i zapewniając sobie brązowy medal. 

W walce o finał tej imprezy naprzeciw reprezentanta KBC Poprawa stanął Michał Bardan (KKK Chełm) i od samego początku mocno przycisnął Przybylskiego, posyłając go na deski. 

Po tym Tomek obudził się i powoli nadrabiał straty, lecz rywal był w świetnej formie tego dnia i nie pozwolił, aby jego przewaga stopniała. Bardan w finale zwyciężył swój pojedynek i został Mistrzem Polski. 

Tomek stoczył trzy mocne walki i tym samym potwierdził, że również w formule K-1 w mocno obsadzonej kategorii -75kg zalicza się do krajowej czołówki.

                                                                                                                                                 Radosław Radomski