Jarosław Krzywaźnia i Michał Mucha zdobyli Mistrzostwo Wielkopolski LZS w tenisie ziemnym w grach deblowych w ramach XXII Letniej Spartakiady LZS o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

W sobotę, 13 czerwca świetne informacji dotarły do nas z Solca (miejscowość w powiecie średzkim), gdzie rozegrano Mistrzostwa Wielkopolski w tenisie ziemnym w grach podwójnych. W turnieju w parze z Michałem Muchą wziął udział prezes UKS Piast Ostrzeszów, Jarosław Krzywaźnia. Po wielu emocjonujących meczach i godzinach rywalizacji zostali oni Deblowymi Mistrzami Wielkopolski. Powiat ostrzeszowski reprezentowali również Mariusz Chudek oraz Robert Dziewięcki, którzy zakończyli swój udział na ćwierćfinale.

Zwycięska ekipa z Ostrzeszowa wygrała w półfinale z parą z Krotoszyna 6:4, 6:4, a w finale pokonała reprezentantów z Ostrowa 7:6, 5:7, 10:8.

To pierwszy raz w historii, gdy powiat ostrzeszowski zajął pierwsze miejsce w rywalizacji tenisistów ziemnych. Gratulacje dla Jarosława Krzywaźni i Michała Muchy, a także dla pozostałych reprezentantów!