Po niemal 5,5-letniej kadencji ze swojej funkcji zrezygnował Andrzej Sikora, który po aktualnie trwającym jeszcze sezonie, nie będzie już prezesem.

Przyczyną rezygnacji były sprawy osobiste a także brak czasu. Jak stwierdzili członkowie klubu "bycie prezesem to druga praca na cały etat". Następca Sikory nie został jeszcze wybrany, dlatego też ustalono drugi termin wyborów. Kolejne spotkanie odbędzie się 14 czerwca o godzinie 17.30 w sali sesyjnej w Urzędzie Miasta i Gminy Ostrzeszów (ul. Zamkowa 31).

Na Walnym Zgromadzeniu poruszono wiele tematów dotyczących klubu Victoria Ostrzeszów. Omówiono kwestie finansowe, aktualne rozgrywki seniorów, a także występy drużyn młodzieżowych.
W Ostrzeszowie trenuje ponad 200 zawodników. To świetny wynik, którego inne miasta mogłyby tylko pozazdrościć.
Na zebraniu obecnych było 21 osób uprawnionych do głosowania. Do członków honorowych, za swoje długoletnie zasługi dodani zostali: Tadeusz Szatkowski, Marian Lamek, Zdzisław Modrzyński. Warto dodać, że lista ta łącznie z trzema nowymi nazwiskami liczy 15 osób.

Zarząd klubu serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na ostatni mecz sezonu, który odbędzie się w sobotę o godzinie 17.00 na własnym boisku. Victoria podejmować będzie lidera rozgrywek - Górnik Konin. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie i obie drużyny na pewno nie odpuszczą walki o punkty. Ostrzeszowianie mają już pewne utrzymanie, ale nasz rywal, aby zagrać w barażach o trzecią ligę musi wygrać ten mecz.(KR)