Spłaciłeś kredyt przed planowanym terminem zamknięcia? Firma Helpfind pomoże uzyskać Ci nadpłacone środki! Średni zwrot prowizji bankowej wynosi ponad 2000 zł. Poniżej dowiesz się jak w prosty sposób odzyskać swoje pieniądze.

Ogłoszenia
Wawrzyniak reklama

Podstawowe kryteria:

Kwalifikują się kredyty konsumenckie spłacone przed terminem, zawarte po 17.12.2011 r. oraz kredyty hipoteczne zawarte po 21.07.2017 r. Umowy kredytowe muszą być zawarte na osoby prywatne. Dodatkowo zwrot można uzyskać po przedterminowym spłaceniu pożyczek w SKOK-ach i parabankach oraz po dokonaniu konsolidacji kredytów.

Jak wygląda proces?

Klient dostarcza niezbędne dokumenty mailowo. Każda analiza jest wykonywana przez wyspecjalizowany dział prawny. Następnie Helpfind przesyła propozycję zwrotu nadpłaconej prowizji. Po kilku dniach od akceptacji oferty Klient otrzymuje przelew na konto i nie musi się martwić dalszymi formalnościami. Dodatkowo Helpfind doradza z jakich spraw można uzyskać dodatkowe pieniądze lub odszkodowanie.

Do tej pory zostało przeanalizowanych ponad 30 tys. spraw i liczba ta wciąż rośnie. Sami Klienci są coraz bardziej świadomi, a pomoc w uzyskaniu zwrotu prowizji bankowej cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Najwyższy zwrot prowizji uzyskany przez Helpfind to ponad 32 000 zł, gdzie bank odmówił Klientowi wypłaty środków.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Helpfind?

Analiza dokumentów jest całkowicie bezpłatna. Całość procesu odbywa się online – bez wychodzenia z domu.

Skuteczność i jakość obsługi potwierdzają liczne pozytywne opinie w Internecie. O skuteczności firmy możecie przekonać się sami. Nic nie tracicie, możecie tylko zyskać.

KLIKNIJ I ZWERYFIKUJ SWOJĄ SPRAWĘ

Jeśli wolisz tradycyjną formę kontaktu:

Zadzwoń: 732 080 216

Napisz: prowizje@helpfind.pl

Helpfind jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00.

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski